alternatory
rozruszniki
kompresory klimatyzacji
części

alternatory, rozruszniki, kompresory klimatyzacji

KOMPRESORY KLIMATYZACJI ► SANDEN ► CG240966 KOMPRESOR KLIMATYZACJI CHEVROLET CAPTIVA 2.0 OPEL ANTARA 2.0

WRÓĆ        
obrazek
Marka: OPEL

CG240966 KOMPRESOR KLIMATYZACJI CHEVROLET CAPTIVA 2.0 OPEL ANTARA 2.0

Chevrolet Captiva 2.0

Opel Antara 2.0

Vauxhall Antara 2.0

 

 

NUMERY PRODUCENTA:

CARGO 240966

CHEVROLET 96629605

OPEL 20910245

OPEL 4803454

OPEL 4813543

OPEL 96629605

OPEL 9681884

RENAULT 7700866530

SANDEN SD7V16-1133

Kod produktu:
Cena: 1 350,00 zł
ZAPYTAJ O CENĘ - 602 55 86 55
ZAWARTOŚĆ KOSZYKA:
Koszyk jest pusty
  Koszyk      Finalizuj zakupy 

KOSZTY  WYSYŁKI
Masz pytania ?
Wyślij do nas maila 


LOGOWANIE
e-mail:
hasło:    
Rejestracja NIE jest konieczna   ZAREJESTRUJ SIĘ  
 Szukaj wg nazwy (części nazwy)
 i / lub wg marki
KOMPRESORY KLIMATYZACJI • SANDEN • • CG240966 KOMPRESOR KLIMATYZACJI CHEVROLET CAPTIVA 2.0 OPEL ANTARA 2.0