Sprzedaż i regeneracja

Sprzedaż i regeneracja Alternatorów

Sprzedaż i regeneracja Rozruszników

Sprzedaż i regeneracja Kompresorów klimatyzacji

Regeneracja alternatorów Opole

Firma TomElektro specjalizuje się w regeneracji alternatorów oraz innych elementów elektromechaniki pojazdowej. Naprawy wykonujemy w jednym z naszych oddziałów, lub oferujemy mozliwość wysyłki.

Dysponujemy włanym magazynem częściami i podzespołami pochodzącymi od sprawdzonych producentów, takich jak:

Bosch, Valeo, Magneti Marelli, Gebe, Denso, Cargo, Mitsubishi,

Hitachi, czy też firm OEM oferujących produkty doskonałej jakości, niczym nie różniące się od części produkowanych na wyposażenie fabryczne. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

Regeneracja alternatorów Opole

Naprawa alternatorów Opole

Alternator jest jeden z kluczowych elementów układu elektromechanicznego w pojeździe. Jak każda część eksploatacyjna ulega zużyciu, a najbardziej zauważalnym objawem niesprawnego alternatora jest brak prądu i szybkie rozładowywanie akumulatora.

Oferujemy fachowa naprawę alternatorów w Opolu i okolicach. Przyczyn uszkodzenia alternatora może być wiele – od zwarcia poprzez zalanie alternatora, aż po zużycie paska napędowego. Korzystając z wiedzy oraz doświadczenia naszych pracowników możesz być pewien, że cały proces regeneracji alternatora przebiegnie bezproblemowo i co ważne – będzie skuteczny i pozwoli na kolejna lata eksploatacji.

Nasi fachowcy w pierwszej kolejności badają przyczynę uszkodzenia alternatora. Na ogół konieczna jest wymiana szczotki, łożyska, regulatora napięcia czy też pierścieni. Demontaż części oraz ponowne ich zamontowanie w pojeździe, to proces wymagający precyzji, umiejętności manualnych oraz specjalistycznej wiedzy. Nasza firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, dzięki którym regeneracja alternatorów przebiega szybko bez zarzutu.

Alternatory Opole

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie regeneracji alternatorów we wszystkich typach pojazdów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, wózków widłowych oraz sprzętu przemysłowego.

Oferujemy profesjonalne usługi dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Wiemy, jak ważne jest zmniejszenie ryzyka opóźnień w pracy zawodowych dostawców, dlatego działamy niezwłocznie, dokonując napraw nawet w 1 dzień! Dysponujemy wieloma stanowiskami roboczymy. W naszym serwisie stanowiska demontażowe obsłużą każdy pojazd do 3,5 tony.

Nasz priorytet to utrzymanie ruchu w Państwa firmie.

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.

Kontakt