Sprzedaż i regeneracja

Sprzedaż i regeneracja Alternatorów

Sprzedaż i regeneracja Rozruszników

Sprzedaż i regeneracja Kompresorów klimatyzacji

Naprawa rozruszników Bytom

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży naprawie i regeneracji rozruszników oraz innych elementów elektromechaniki pojazdowej.

Uszkodzony rozrusznik w samochdzie to poważny problem, który uniemożliwia jego uruchomienie. Istnieje wile przyczyn takiego stanu rzeczy począwszy od zepsutch złącz elektrycznych, niesprawnym włączniku elektromagnetycznym czy też niedziałającym mechaniźmie sprzęgającym. W każdym przypadku konieczne jest przeprowadzenie diagnostyki w celu wychwycenia źródła awarii i wykonania profesjonallnej regeneracji rozrusznika.

Naprawa rozruszników Bytom

Najczęstsze usterki:

- niesprawny elektromagnes

- zanieczyszczone lub zużyte styki włącznika elektromagnetycznego

- uszkodzenia mechaniczne - wadliwy montaż lub nieodpowiednia eksploatacja

- zniszczony wirnik rozrusznika

- uszkodzona stacyjka

- zużyte szczotki węglowe

- uszkodzony komutator

- niesprawne uzwojenie stojana lub wirnika

- zużyty zębnik rozrusznika

- uszkodzony lub zanieczyszczony wielowypust śrubowy

W ofercie firmy Tom Elektro znajdą Państwo zarówno usługę regeneracji rozruszników, jak i nowe rozruszniki w atrakcyjnych cenach. Używamy wyłącznie wysokiej jakości podzespołów pochodzących od renomowanych producentów, takich jak BOSH, HITACHI, ISKRA, CASE, VALEO, MITSUBA, MOTOROLA i wielu innych.

Regeneracja rozruszników Bytom

Wadliwie działający lub niesprawny rozrusznik powoduje brak możliwości uruchomienia pojazdu, co dla osób na co dzień korzystających z samochodu może przysporzyć wiele problemów, a firmy transportowe czy kurierskie narazić na poważne starty. Pracownicy TomElektro posiadają bogate doświadczenie w szybkiej i precyzyjnej regeneracji rozruszników.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, a także wieloma stanowiskami demontażowymi. Działamy błyskawiczznie, a dzięki kompleksowym usługom świadczymy fachową usługę na najwyższym poziomie.

Rozruszniki Bytom

Posiadamy bogaty asortyment części zamiennych oraz zapas nowych i regenerowanych rozruszników stosowanych w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach rolniczych, ciągnikach, maszynach budowlanych, przemysłowych itd.

Niesprawny rozrusznik w pojeździe uniemożliwia dalszą pracę?

Zgłoś się do nas! Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Kontakt