Sprzedaż i regeneracja

Sprzedaż i regeneracja Alternatorów

Sprzedaż i regeneracja Rozruszników

Sprzedaż i regeneracja Kompresorów klimatyzacji

Naprawa rozruszników Mikołów

Zajmujemy się regeneracją, naprawą oraz  sprzedażą rozruszników oraz innych elementów elektromechaniki pojazdowej. Zapraszamy do jednego z naszych oddziałów lub do skorzystania opcji wysyłkowej.

Niesprawny rozrusznik w pojeżdzie to poważny problem - uniemożliwia bowiem uruchomienie samochodu. Częstą przyczyną takiego stanu rzeczy może być uszkodzone złącze elektryczne, niesprawny włącznik elektromagnetyczny czy też niedziałający mechanizm sprzęgający. W celu wychwycenia źródła awarii w każdym z powyższych przypadków konieczne jest przeprowadzenie diagnostyki.

Naprawa rozruszników Mikołów

Najczęstsze usterki:

- zużyte szczotki węglowe

- zużyty zębnik rozrusznika

- uszkodzone uzwojenie stojana lub wirnika

- niesprawny elektromagnes

- zabrudzone lub zużyte styki włącznika elektromagnetycznego

- uszkodzony komutator

- uszkodzenia mechaniczne

- wadliwy montaż lub nieodpowiednia eksploatacja

- zniszczony wirnik rozrusznika

- uszkodzony lub zanieczyszczony wielowypust śrubowy

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno usługę regeneracji rozruszników, jak i nowe rozruszniki w atrakcyjnych cenach. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości podzespołów pochodzących od renomowanych producentów, takich jak BOSH, HITACHI, ISKRA, CASE, VALEO, MITSUBA, MOTOROLA i wielu innych.

Regeneracja rozruszników Mikołów

Bez sprawnie działającego rozrusznika pojazd nie odpali narażając firmę transportową czy kurierską na poważne straty oraz przerwy w łańcuchach dostaw. Zespół specjalistów TomElektro posiada bogate doświadczenie w szybkiej i precyzyjnej regeneracji rozruszników.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a także wieloma stanowiskami demontażowymi. Działamy niezwłocznie, a dzięki kompleksowym usługom świadczymy fachową obsługę na najwyższym poziomie.

Rozruszniki Mikołów

Posiadamy szeroki asortyment nowych oraz regenerowanych rozruszników stosowanych w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach rolniczych, ciągnikach, maszynach budowlanych, przemysłowych itd.

Niesprawny rozrusznik w pojeździe uniemożliwia dalszą pracę?

Zgłoś się do nas! Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Kontakt