Sprzedaż i regeneracja

Sprzedaż i regeneracja Alternatorów

Sprzedaż i regeneracja Rozruszników

Sprzedaż i regeneracja Kompresorów klimatyzacji

Naprawa rozruszników Sosnowiec

Firma TomElektro zajmuje się sprzedażą, naprawą i regeneracją rozruszników oraz innych elementów elektromechaniki pojazdowej. Usługi wykonujemy w jednym z naszych oddziałów lub oferujemy opcję wysyłki.

Uszkodzony rozrusznik w samochodzie to poważny problem prowadzący do braku możliwości jego uruchomienia. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być zepsute złącze elektryczne, niesprawny włącznik elektromagnetyczny czy też niedziałający mechanizm sprzęgający. W każdym przypadku konieczne jest przeprowadzenie diagnostyki w celu wychwycenia źródła awarii.

Naprawa rozruszników Sosnowiec

Rebeneracja rozruszników - TomElektro Sosnowiec

- fachowe doradztwo i pomoc

szybki demontaż i diagnostyka

- odpowiednio wyszkolony personel

- ekspresowa realizacja

- własny magazyn części zamiennych

- gwarancja na wykonane usługi

- bezpośrednia wizyta w jednym z naszych oddziałów

- możliwość skożystanie z opcji wysyłkowej

- własny warsztat gdzie świadczymy usługi montażu i demontażu rozrusznika

W ofercie posiadamy zarówno usługę regeneracji rozruszników, jak i nowe rozruszniki w atrakcyjnych cenach. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości podzespołów pochodzących od renomowanych producentów, takich jak BOSH, HITACHI, ISKRA, CASE, VALEO, MITSUBA, MOTOROLA i wielu innych.

Regeneracja rozruszników Sosnowiec

Niesprawny rozrusznik powoduje brak możliwości uruchomienia pojazdu, co dla osób na co dzień korzystających z samochodu może przysporzyć wiele problemów, a firmy transportowe czy kurierskie narazić na poważne starty. Pracownicy TomElektro posiadają bogate doświadczenie w szybkiej i precyzyjnej regeneracji rozruszników

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a także wieloma stanowiskami demontażowymi. Działamy niezwłocznie, a dzięki kompleksowym usługom świadczymy fachową obsługę na najwyższym poziomie.

Rozruszniki Sosnowiec

Posiadamy szeroki asortyment nowych oraz regenerowanych rozruszników stosowanych w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach rolniczych, ciągnikach, maszynach budowlanych, przemysłowych itd.

Niesprawny rozrusznik w pojeździe uniemożliwia dalszą pracę?

Zgłoś się do nas! Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Kontakt