Sprzedaż i regeneracja

Sprzedaż i regeneracja Alternatorów

Sprzedaż i regeneracja Rozruszników

Sprzedaż i regeneracja Kompresorów klimatyzacji

Naprawa rozruszników Tychy

Firma nasza posiada dużą wiedzę i doświadczenie w naprawie, regeneracji oraz sprzedaży rozruszników jak i innych elementów elektromechaniki pojazdowej.

Niesprawny rozrusznik samochodowy to poważny problem, który uniemożliwia uruchomienie samochodu. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być zepsute złącze elektryczne, niesprawny włącznik elektromagnetyczny czy też niedziałający mechanizm sprzęgający. W każdym przypadku konieczne jest przeprowadzenie diagnostyki w celu wychwycenia źródła awarii.

Naprawa rozruszników Tychy

Regeneracja rozruszników - TomElektro Tychy

- odpowiednio wyszkolony personel

- szybki demontaż i diagnostyka

- własny magazyn części zamiennych

- fachowe doradztwo i pomoc

- ekspresowa realizacja

- gwarancja na wykonane usługi

- własny warsztat gdzie świadczymy usługi montażu i demontażu rozrusznika

- możliwość skożystanie z opcji wysyłkowej

- bezpośrednia wizyta w jednym z naszych oddziałów

W ofercie  naszej znajdą Państwo zarówno usługę regeneracji rozruszników, jak i nowe rozruszniki w atrakcyjnych cenach. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości podzespołów pochodzących od renomowanych producentów, takich jak BOSH, HITACHI, ISKRA, CASE, VALEO, MITSUBA, MOTOROLA i wielu innych.

Regeneracja rozruszników Tychy

Bez działającego rozrusznika nie mamy możliwośći odpalenia pojazdu co znacznie utrudnie finkcjonowanie osobom na codzień kożystającym z samochodu, a w przypadku firm transportowych czy kurierskich na poważne straty oraz przerwy w łańcuchach dostaw. Zespół specjalistów TomElektro posiada bogate doświadczenie w szybkiej i precyzyjnej regeneracji rozruszników.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą, a także wieloma stanowiskami demontażowymi. Działamy niezwłocznie, a dzięki kompleksowym usługom świadczymy fachową obsługę na najwyższym poziomie dla klienów z Tychów oraz innych miast aglomeracji śląskiej.

Rozruszniki Tychy

W ofercie posiadamy szeroki asortyment nowych oraz regenerowanych rozruszników stosowanych w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach rolniczych, ciągnikach, maszynach budowlanych, przemysłowych itd.

Niesprawny rozrusznik w pojeździe uniemożliwia dalszą pracę?

Zgłoś się do nas! Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Kontakt