Sprzedaż i regeneracja

Sprzedaż i regeneracja Alternatorów

Sprzedaż i regeneracja Rozruszników

Sprzedaż i regeneracja Kompresorów klimatyzacji

Regeneracja sprężarek klimatyzacji Gliwice

Podróżowanie samochodem z niesprawną klimatyzacją, zwłaszcza w upalne dni, bywa bardzo męcząca. Sprężarka, tak jak inne części w samochodzie ulega zużyciu. Awarie tego układu zdarzają się dość często, dlatego warto regularnie go serwisować.

Regeneracja sprężarki klimatyzacji, to najlepszy sposób na przywrócenie prawidłowego działania samochodowego układu klimatyzacji. Sprężarka to kluczowy element, który wprawia w ruch czynnik chłodniczy i odpowiada za jego sprężanie. Nasza firma zajmuje się sprzedażą, naprawą i regeneracją kompresorów klimatyzacji oraz innych elementów elektromechaniki pojazdowej.

Oferujemy pełen asortyment kompresorów i części do nich, pochodzących od sprawdzonych producentów, takich jak Bosch, Gebe, Magneti Marelli, Hella, Valeo, Sanden, Delphi, Auto Starter, Zexel, Hitachi, czy Cav. Proponujemy również wysokiej jakości części zamienne firm OEM, które nie różnią się niczym od części produkowanych na wyposażenie fabryczne.

Regeneracja sprężarek klimatyzacji Gliwice

Regeneracja kompresorów klimatyzacji Gliwice

Regeneracja sprężarki obejmuje m.in. wymianę łożysk, uszczelnień, tłoczków, sprzęgła oraz innych zużytych części. Celem regeneracji kompresora jest przywrócenie pełnej sprawności całego układu. To znacznie tańsza opcja w porównaniu z zakupem zupełnie nowych podzespołów. Aby jednak proces regeneracji przebiegł bez zarzutu i był skuteczny, powinien być przeprowadzony przez fachowców, w oparciu o świetnej jakości komponenty.

Firma TomElektro świadczy kompleksową usługę naprawy kompresorów klimatyzacji. Oferujemy rzetelną pomoc i krótkie terminy realizacji. Dysponujemy dużym zapleczem magazynowym z pełnym asortymentem nowych oraz regenerowanych kompresorów. Naprawiamy układy klimatyzacji w samochodach osobowych, ciężarowych, ciągnikach, maszynach rolniczych, budowlanych, przemysłowych i innych.

Szukają Państwo profesjonalnej firmy specjalizującej się w naprawach układu klimatyzacji?

Jesteśmy w stanie odzyskać pełną sprawność sprężarki oraz innych podzespołów wchodzących w skład klimatyzacji samochodowej. Zachęcamy do odwiedzenia naszego oddziału w Zabrzu lub Kędzierzynie Koźlu, jak i do skorzystania z opcji wysyłki gotowego produktu.

Kontakt