Sprzedaż i regeneracja

Sprzedaż i regeneracja Alternatorów

Sprzedaż i regeneracja Rozruszników

Sprzedaż i regeneracja Kompresorów klimatyzacji

Regeneracja alternatorów Zawiercie

Firma TomElektro specjalizuje się w regeneracji alternatorów oraz innych elementów elektromechaniki pojazdowej.

Dysponujemy częściami i podzespołami pochodzącymi od sprawdzonych producentów, takich jak:

Bosch, Valeo, Magneti Marelli, Gebe, Denso, Cargo, Mitsubishi,

Hitachi, czy też firm OEM oferujących produkty doskonałej jakości, niczym nie różniące się od części produkowanych na wyposażenie fabryczne. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

Regeneracja alternatorów Mikołów

Naprawa alternatorów Zawiercie

Alternator to jeden z kluczowych elementów układu elektromechanicznego w pojeździe. Jak każda inna część, podlega zużyciu, a jednym z najbardziej zauważalnych objawów niesprawnego alternatora jest zbyt szybkie rozładowywanie akumulatora oraz niemożność jego podładowania.

Oferujemy sprawną naprawę alternatorów dla klientów z Zawiercia i okolic. Przyczyn uszkodzenia alternatora może być wiele – od zwarcia poprzez zalanie alternatora, aż po zużycie paska napędowego. Korzystając z wiedzy oraz doświadczenia specjalistów możesz być pewien, że cały proces regeneracji alternatora przebiegnie bezproblemowe i co ważne – będzie skuteczny.

Nasi fachowcy w pierwszej kolejności badają przyczynę uszkodzenia alternatora. Na ogół konieczna jest wymiana szczotki, łożyska, regulatora napięcia czy też pierścieni. Demontaż części oraz ponowne ich zamontowanie w pojeździe, to proces wymagający precyzji, umiejętności manualnych oraz specjalistycznej wiedzy. Nasza firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, dzięki którym regeneracja alternatorów przebiega szybko bez zarzutu.

Alternatory Zawiercie

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie regeneracji alternatorów we wszystkich typach pojazdów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, wózków widłowych oraz sprzętu przemysłowego.

Oferujemy profesjonalne usługi dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Wiemy, jak ważne jest zmniejszenie ryzyka opóźnień w pracy zawodowych dostawców, dlatego działamy niezwłocznie, dokonując napraw nawet w 1 dzień! Dysponujemy wieloma stanowiskami pomiarowo- demontażowymi, obsługującymi pojazdy do 3,5 tony.