Sprzedaż i regeneracja

Sprzedaż i regeneracja Alternatorów

Sprzedaż i regeneracja Rozruszników

Sprzedaż i regeneracja Kompresorów klimatyzacji

Naprawa rozruszników Jastrzębie Zdrój

Firma TomElektro zajmuje się sprzedażą, naprawą i regeneracją rozruszników oraz innych elementów elektromechaniki pojazdowej. Usługę regeneracji realizujemy w jednym z naszych oddziałów lub zapraszamy do skorzystania z opcji wysyłki.

Niesprawny rozrusznik samochodowy to poważny problem - uniemożliwia uruchomienie samochodu. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być zepsute złącze elektryczne, niesprawny włącznik elektromagnetyczny czy też niedziałający mechanizm sprzęgający. W każdym przypadku konieczne jest przeprowadzenie diagnostyki w celu wychwycenia źródła awarii.

Naprawa rozruszników Chorzów

Najczęstsze usterki w rozruszniku:

- uszkodzony elektromagnes

- zabrudzone lub zużyte styki włącznika elektromagnetycznego

- uszkodzenia mechaniczne

- wadliwy montaż lub nieodpowiednia eksploatacja

- zniszczony wirnik rozrusznika

- zużyte szczotki węglowe

- niesprawny komutator

- niesprawne uzwojenie stojana lub wirnika

- zużyty zębnik rozrusznika

- uszkodzony lub zanieczyszczony wielowypust śrubowy.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno usługę regeneracji rozruszników, jak i nowe rozruszniki w atrakcyjnych cenach. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości podzespołów pochodzących od renomowanych producentów, takich jak BOSH, HITACHI, ISKRA, CASE, VALEO, MITSUBA, MOTOROLA i wielu innych.

Regeneracja rozruszników Jastrzębie Zdrój

Bez sprawnie działającego rozrusznika pojazd nie odpali narażając firmę transportową czy kurierską na poważne straty oraz przerwy w łańcuchach dostaw. Zespół specjalistów TomElektro posiada bogate doświadczenie w szybkiej i precyzyjnej regeneracji rozruszników.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a także wieloma stanowiskami demontażowymi. Działamy niezwłocznie, a dzięki kompleksowym usługom świadczymy fachową obsługę na najwyższym poziomie.

Rozruszniki Jastrzębie Zdrój

Posiadamy szeroki asortyment nowych oraz regenerowanych rozruszników stosowanych w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach rolniczych, ciągnikach, maszynach budowlanych, przemysłowych itd.