Sprzedaż i regeneracja

Sprzedaż i regeneracja Alternatorów

Sprzedaż i regeneracja Rozruszników

Sprzedaż i regeneracja Kompresorów klimatyzacji

Regeneracja alternatorów Bytom

Nasza firma specjalizuje się w regeneracji oraz sprzedaży alternatorów oraz innych elementów elektromechaniki pojazdowej.

W Tom Elektro dysponujemy własnym magazynem części i podzespołów zamiennych pochodzących od sprawdzonych producentów, takich jak:

Bosch, Valeo, Magneti Marelli, Gebe, Denso, Cargo, Mitsubishi,

Hitachi, czy też firm OEM oferujących produkty doskonałej jakości, niczym nie różniące się od części produkowanych na wyposażenie fabryczne. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

Regeneracja alternatorów Bytom

Naprawa alternatorów Bytom

Alternator jest jeden z kluczowych elementów układu elektromechanicznego odpowiedzialny z wytwarzanie produ w pojeździe. Jak każda z części, podlega zużyciu, a kluczowym objawem niesprawnego alternatora jest brak ładowania prądem akumulatora co powoduje jego szybkie rozładowywanie.

Oferujemy sprawną i profesjonalną naprawę - regenerację alternatorów w Bytomiu i okolicach. Żródeł uszkodzenia alternatora może być wiele – od zwarcia poprzez zalanie alternatora, aż po zużyte szczotki, łozyska, przebicia w uzwojeniu lub uszkodzony regulator Korzystając z wiedzy oraz doświadczenia naszych mechaników możesz być pewien, że proces regeneracji alternatora przebiegnie bezproblemowe i co ważne – będzie skuteczny oraz obęty gwarancją. 

Pracownicy TomElekrto w pierwszej kolejności diagnozują usterkę by ustalić przyczynę uszkodzenia alternatora. Na ogół konieczna jest wymiana szczotki, łożyska, regulatora napięcia czy też pierścieni. Demontaż części oraz ponowne ich zamontowanie w pojeździe, to proces wymagający precyzji, umiejętności manualnych oraz specjalistycznej wiedzy. Nasza firma posuada wykwalifokowany zespół pracowników oraz  dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, dzięki którym regeneracja alternatorów przebiega szybko bez zarzutu.

Alternatory Bytom

Dysponujemy wiwloletnim doświadczeniem w zakresie regeneracji alternatorów wszystkich typów pojazdów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, wózków widłowych oraz sprzętu przemysłowego.

Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Wiemy, jak ważne jest zmniejszenie ryzyka opóźnień w pracy zawodowych dostawców, dlatego działamy niezwłocznie, dokonując napraw nawet w 1 dzień! Dysponujemy wieloma stanowiskami pomiarowo- demontażowymi, nasze warsztatowe stanowiska są wstanie obsłużyć pojazdy do 3,5 tony.

Nasz priorytet to utrzymanie ruchu w Państwa firmie.

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.

Kontakt