Sprzedaż i regeneracja

Sprzedaż i regeneracja Alternatorów

Sprzedaż i regeneracja Rozruszników

Sprzedaż i regeneracja Kompresorów klimatyzacji

Regeneracja alternatorów Sosnowiec

Firma TomElektro specjalizuje się w regeneracji, naprawie oraz sprzedaży alternatorów oraz innych elementów elektromechaniki pojazdowej.

W sowim własnym magazynie dysponujemy podzespołami i częściami pochodzącymi od sprawdzonych producentów, takich jak:

Bosch, Valeo, Magneti Marelli, Gebe, Denso, Cargo, Mitsubishi,

Hitachi, czy też firm OEM które to oferują produkty doskonałej jakości, niczym nie różniące się od części produkowanych na wyposażenie fabryczne. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

Regeneracja alternatorów Sosnowiec

Naprawa alternatorów Sosnowiec

Alternator zajmuje w samochodzie jeden z kluczowych elementów układu elektromechanicznego i jak większość częśi, ulega stopniowemu zużyciu, a jednym z bardziej zauważalnych objawów niesprawnego alternatora jest szybkie rozładowywanie akumulatora oraz niedobór proądu, który może doprowadzić do unieruchomiwnia pojazu. 

Oferujemy szybką i profesjonalna naprawę alternatorów w Sosnowcu i okolicach. Istnieje wiele przyszczymn prowadzących do uszkodzenia alternatora – od zwarcia poprzez zalanie alternatora, aż po zużycie paska napędowego. Opierając się na wiedzy oraz doświadczenia naszych pracowników gwarantujemy, że cały proces regeneracji alternatora przebiegnie bezproblemowe i co ważne – będzie skuteczny i pozwoli mu na długie lata sprawnego funkcjonowania w pojeżdzie.

Nasi specjaliści dokonuja wstępnej diagnozy i określają przyczynę uszkodzenia alternatora. Wymanie podlegają wszystkie zużyte alementy takie jak szczotki, łożyska, regulatora napięcia czy też pierścienie. Demontaż alternatora oraz ponowne zamontowanie go w pojeździe, to zadanie wymagający precyzji, umiejętności manualnych oraz specjalistycznej wiedzy. Firm TomElektro dysponuje nowoczesnym sprzetem dzięki którymu regeneracja alternatorów przebiega szybko bez zarzutu.

Alternatory Sosnowiec

Posiadamy wiele doświadczeń w zakresie naprawy i regeneracji alternatorów do wszystkich typów pojazdów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, wózków widłowych oraz sprzętu przemysłowego.

Oferujemy profesjonalne usługi regeneracji alternatora dla klientów prywatnych, instytucji oraz przedsiębiorstw. Wiemy, jak ważne jest zmniejszenie ryzyka opóźnień w pracy zawodowych dostawców, dlatego działamy niezwłocznie, dokonując napraw nawet w 1 dzień! Dysponujemy wieloma stanowiskami pomiarowo- demontażowymi, w naszym własnym warsztacie obsługujemy pojazdy do 3,5 tony.

Nasz priorytet to utrzymanie ruchu w Państwa firmie.

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.

Kontakt