Sprzedaż i regeneracja

Sprzedaż i regeneracja Alternatorów

Sprzedaż i regeneracja Rozruszników

Sprzedaż i regeneracja Kompresorów klimatyzacji

Regeneracja sprężarek klimatyzacji Mysłowice

Sprężarka, wchodząca w skład układu klimatyzacji w pojeździe, tak jak inne części w samochodzie, ulega zużyciu lub uszkodzeniu. Niesprawna klimatyzacja, zwłaszcza w upalne dni, może dać się we znaki, dlatego warto regularnie sprawdzać jej stan.

Dobrym sposobem na przywrócenie prawidłowego działania samochodowego układu klimatyzacji jest regeneracja sprężarki klimatyzacji. Ten kluczowy element wprawia w ruch czynnik chłodniczy i odpowiada za jego sprężanie. Firma TomElektro zajmuje się sprzedażą, naprawą oraz regeneracją kompresorów klimatyzacji oraz innych elementów elektromechaniki pojazdowej.

Posiadamy w asortymencie wysokiej jakości kompresory i części do nich, pochodzące od zaufanych producentów, takich jak Gebe, Bosch, Magneti Marelli, Valeo, Sanden, Hella, Delphi, Zexel, Hitachi, Auto Starter czy Cav. Oferujemy ponadto niezawodne części zamienne firm OEM. Podzespoły te nie różnią się niczym od części produkowanych na wyposażenie fabryczne.

Regeneracja sprężarek klimatyzacji Tychy

Regeneracja kompresorów klimatyzacji Mysłowice

Na czym polega regeneracja sprężarki? Proces obejmuje m.in. wymianę łożysk, tłoczków, uszczelnień, sprzęgła oraz innych uszkodzonych komponentów. Regeneracja kompresora ma na celu przywrócenie pełnej sprawności całego układu. To znacznie tańsze rozwiązanie w porównaniu z zakupem zupełnie nowych części. Jednak aby proces regeneracji sprężarki przebiegł sprawnie i był skuteczny, powinien być przeprowadzony przez specjalistów.

Naprawa sprężarek klimatyzacji Mysłowice

Świadczymy kompleksowe usługi naprawy kompresorów klimatyzacji. Posiadamy bogate zaplecze magazynowe z pełnym asortymentem nowych i regenerowanych sprężarek. Usuwamy awarie w układach klimatyzacji w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach przemysłowych, budowlanych, ciągnikach, maszynach rolniczych itd. Oferujemy fachową pomoc i krótkie terminy realizacji.