Sprzedaż i regeneracja

Sprzedaż i regeneracja Alternatorów

Sprzedaż i regeneracja Rozruszników

Sprzedaż i regeneracja Kompresorów klimatyzacji

Regeneracja alternatorów Katowice

Nasza firma oferuje kompleksową usługę regeneracji alternatorów oraz innych elementów elektromechaniki pojazdowej. Posiadamy w ofercie części i podzespoły, pochodzące od renomowanych producentów.

Są to m.in. Bosch, Valeo, Gebe, Denso, Magneti Marelli, Mitsubishi, Hitachi, Cargo, a także firmy OEM od których otrzymujemy produkty doskonałej jakości, niczym nie różniące się od części produkowanych na wyposażenie fabryczne. To ekonomiczne rozwiązanie pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

Regeneracja alternatorów Katowice

Naprawa alternatorów Katowice

Alternator wchodzący w skład układu elektromechanicznego

w pojeździe, jak każda inna część, podlega zużyciu lub awarii. Niesprawny alternator daje o sobie znać na kilka sposobów. Problem może objawiać się zbyt szybkim rozładowywaniem akumulatora, czy też niemożnością jego podładowania.

Do najczęstszych przyczyn uszkodzenia alternatora zalicza się m.in. zwarcie poprzez zalanie alternatora oraz zużycie paska napędowego. Firma TomElektro oferuje fachową naprawę alternatorów w Katowicach oraz okolicach. Nasi specjaliści dbają o to, aby cały proces regeneracji przebiegał bezproblemowo i był skuteczny.

Jak działamy?

W pierwszej kolejności badamy przyczynę awarii alternatora. Poznając źródło uszkodzenia jesteśmy w stanie ustalić dalsze działania. Zwykle należy wymienić szczotki, łożyska, regulator napięcia, pierścienie. Konieczny jest demontaż zużytych części i ponowne zamontowanie nowych lub zregenerowanych podzespołów w pojeździe. Proces ten wymaga niezwykłej precyzji, umiejętności manualnych oraz specjalistycznej wiedzy.

Dysponujemy zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym i nowoczesnymi urządzeniami, dzięki którym regeneracja alternatorów przebiega szybko i sprawnie.

Alternatory Katowice

Zajmujemy się regeneracją alternatorów we wszystkich typach pojazdów:

- samochody osobowe

- samochody ciężarowe

- maszyny rolnicze, budowlane, przemysłowe

- wózki widłowe i wiele innych.

Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, a także dużych oraz małych przedsiębiorców. Dokonujemy napraw nawet w 1 dzień, znacznie skracając przerwy w łańcuchach dostaw i minimalizując straty. Dysponujemy nowoczesnymi stanowiskami pomiarowo - demontażowymi, obsługującymi pojazdy do 3,5 tony.

Nasz priorytet to utrzymanie ruchu w Państwa firmie.

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.

Kontakt