Sprzedaż i regeneracja

Sprzedaż i regeneracja Alternatorów

Sprzedaż i regeneracja Rozruszników

Sprzedaż i regeneracja Kompresorów klimatyzacji

Regeneracja alternatorów Tychy

TomElektro specjalizuje się w regeneracji, naprawie oraz sprzedaży alternatorów oraz innych elementów elektromechaniki pojazdowej.

Dysponujemy własnym magazynem części i podzespołów od renomowanych i sprawdzonych producentów, takich jak:

Bosch, Valeo, Magneti Marelli, Gebe, Denso, Cargo, Mitsubishi,

Hitachi, czy też firm OEM oferujących produkty doskonałej jakości, niczym nie różniące się od części produkowanych na wyposażenie fabryczne. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

Regeneracja alternatorów Tychy

Naprawa alternatorów Tychy

Jednym z kluczowych elementów układu elektromechanicznego w pojeździe jest alternator. Jak większość podzespołów i on podlega zużyciu, a jednym z najbardziej zauważalnych objawów niesprawnego alternatora jest zbyt szybkie rozładowywanie akumulatora oraz niemożność jego podładowania.

Oferujemy profesjonalną diagnostykę, naprawę alternatorów w Tychach i okolicach. Przyczyn uszkodzenia alternatora może być wiele – od zwarcia poprzez zalanie alternatora, aż po zużycie paska napędowego. Bazując na dużej wiedzy oraz doświadczeniu naszych  pracowników możesz być pewien, że cały proces regeneracji alternatora przebiegnie bezproblemowe i co ważne – będzie, ekspresowy i skuteczny.

Nasi pracownicy w pierwszej kolejności zajmną się przyczyną uszkodzenia alternatora. Na ogół konieczna jest wymiana szczotki, łożyska, regulatora napięcia czy też pierścieni. Demontaż części oraz ponowne ich zamontowanie w pojeździe, to proces wymagający precyzji, umiejętności manualnych oraz specjalistycznej wiedzy. Nasza firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, dzięki którym regeneracja alternatorów przebiega szybko bez zarzutu.

Alternatory Tychy

Nasza firma posiada bogate doświadczenie w zakresie regeneracji alternatorów we wszystkich typach pojazdów osobowych, ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych, wózków widłowych oraz wszelkiego typu sprzętu przemysłowego.

Oferujemy profesjonalne a zarazem ekspresowe usługi naprawy dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw z rejony Tychów i innch miast aglomeracji śląskiej. Wiemy, jak ważne jest zmniejszenie ryzyka opóźnień w pracy zawodowych dostawców, dlatego działamy niezwłocznie, dokonując napraw nawet w 1 dzień! Dysponujemy wieloma stanowiskami pomiarowo- demontażowymi, we własnyma warsztacie nasze stanowiska montażowe obsługują pojazdy do 3,5 tony.

Nasz priorytet to utrzymanie ruchu w Państwa firmie.

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.

Kontakt